Jóga pro děti 10-15 let

Kurz povede Elena Burešová.
"Učím se jógu žít, nejen cvičit."

Lekce jógy vedou děti ke zdravému způsobu života, probouzí v nich radost a lásku k sobě i k okolí. Základem cvičení je hra, tvořivost a poznání sebe sama. Důležitou součástí jsou dechová cvičení a relaxace, která vedou k celkovému uvolnění a navození psychické rovnováhy. Vědomé spojení se svým tělem a umění vnímat svoji energií rozvijí u dětí schopnost pracovat s vnitřním napětím. K tomu též dopomáhá optimální držení těla, které děti vede k vyváženým vnitřním pocitům a uspokojení. V průběhu každé lekce se naučíme správně protahovat svaly po dlouhém sezení ve škole, i dalších sportovních aktivitách.

Typ kuzu: Pravidelný
Zahájení: 11.2. 2022
Ukončení: 17.6. 2022
Cena: 1500 Kč
Den a čas: Pátek 16.00 - 17.00
Kurz vede: Elena Burešová


Praktická doporučení

Přicházejte prosím alespoň 10 minut před zahájením lekce. Pokud se zpozdíte a lekce již běží, vstupujte tiše. Při vstupu do prostoru Duhové medicíny vždy vypněte vaše mobilní telefony. Máte-li nějaké zdravotní omezení, upozorněte nás prosím předem. Na lekci přicházejte v tichosti, v pohodlném oblečení, bez parfémů. S sebou vezměte jógamatku a deku, přezůvky nebo teplé ponožky (především v zimním období). Ostatní pomůcky jsou k dispozici.


Organizační poznámky

Přihlásíte-li se do kurzu jógy, můžete si vyzkoušet 1-2 lekce za jednorázovou platbu. Platbu kurzů prosím proveďte osobně na první lekci nebo na účet 670100-2210932171/6210, do poznámky uveďte své jméno. Pokud se lekce nemůžete zúčastnit, je možná náhrada v jakémkoliv jiném kurzu v průběhu celého pololetí. V případě ukončení kurzu mě prosím kontaktujte.

Jóga pro děti 10-15 let

Na kurz se můžete přihlásit odesláním přihlášky, telefonicky nebo emailem.

Přihláška
Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více