Jóga pro mírně pokročilé

Lekce jsou vhodné pro ženy, muže i páry. Ženy do lekce vnášejí více vážnosti, zodpovědnosti, vytrvalosti a vůle na sobě pracovat. Muži pak dobrou náladu a chuť propracovat se k výzvám v podobě některých jógových pozic.
V lekci panuje příjemná a uvolněná atmosféra, která vede k hravosti, otevřenosti, lehkosti a současně navozuje klidnou, soustředěnou pozornost díky níž můžeme zažít přítomný okamžik takový jaký právě je.

Typ kuzu: Pravidelný
Zahájení: 1.2.2023
Ukončení: 14.6.2023
Cena: 2890 Kč
Den a čas: Středa 18.30 - 19.45
Kurz vede: Romana Koubová


Praktická doporučení

Přicházejte prosím alespoň 10 minut před zahájením lekce. Pokud se zpozdíte a lekce již běží, vstupujte tiše. Při vstupu do prostoru Duhové medicíny vždy vypněte vaše mobilní telefony. Máte-li nějaké zdravotní omezení, upozorněte nás prosím předem. Na lekci přicházejte v tichosti, v pohodlném oblečení, bez parfémů. S sebou vezměte jógamatku a deku, přezůvky nebo teplé ponožky (především v zimním období). Ostatní pomůcky jsou k dispozici.


Organizační poznámky

Přihlásíte-li se do kurzu jógy, můžete si vyzkoušet 1-2 lekce za jednorázovou platbu. Platbu kurzů prosím proveďte osobně na první lekci nebo na účet 670100-2210932171/6210, do poznámky uveďte své jméno. Pokud se lekce nemůžete zúčastnit, je možná náhrada v jakémkoliv jiném kurzu v průběhu celého pololetí. V případě ukončení kurzu mě prosím kontaktujte.

Jóga pro mírně pokročilé

Na kurz se můžete přihlásit odesláním přihlášky, telefonicky nebo emailem.

Přihláška
Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více