O mně

Vycházím z principů spirální jógy, fyzioterapie a zkušeností mnohaleté osobní praxe a práce s klienty. Vedu kurzy jógy v malých skupinkách v bezpečném a velmi příjemném prostředí Duhové medicíny v Jičíně. Najdete zde nejen kurzy jógy, ale i další služby a individuální péči. V odkazech najdete nabídku některých služeb Duhové medicíny.

Když se mě lidé ptají, jak dlouho "cvičím" jógu, citlivě se jim snažím vysvětlit, že jógu vnímám jako neoddělitelnou součást každodenních situací, reakcí, upřímnosti vůči sobě i ostatním. Je to celý můj život, vztahy, mé emoce, pocity, touhy, ... Je to můj příběh, cesta k moudrosti, lidskosti, laskavosti a pokoře.

Taková je pro mě jóga, nekonečný, pozvolně plynoucí proces zrání. V obdobích mých vnitřních proměn mé osobnosti mi byla nápomocná účast v různých kurzech jógy a velmi mě ovlivnilo setkání s panem Rudolfem Skarnitzlem a pobyt v Ramanaášramu v Indii.

Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více