Jóga pro ženy 1

Na chvíli se zastavit, odpoutat se od každodenních povinností, ponořit se do plynutí dechu a pohybu, protáhnout všechny svalové skupiny i ty, o kterých jsme nikdy nevěděly. Být ženou je něco nádherného. Učíme se být pravdivé a zároveň citlivé vůči sobě i svému okolí. Každá z nás je jedinečnou bytostí se svými návyky, strachy, emocemi..... a možná právě jednotlivé lekce jógy nám přinášejí možnost sebepoznávání, sebeprozkoumávání, sebereflexe v bezpečném a citlivě laděném prostoru.

Typ kuzu: Pravidelný
Zahájení: 7.2.2023
Ukončení: 13.6.2023
Cena: 2890 Kč
Den a čas: Úterý 16.50 - 18.05
Kurz vede: Romana Koubová


Praktická doporučení

Přicházejte prosím alespoň 10 minut před zahájením lekce. Pokud se zpozdíte a lekce již běží, vstupujte tiše. Při vstupu do prostoru Duhové medicíny vždy vypněte vaše mobilní telefony. Máte-li nějaké zdravotní omezení, upozorněte nás prosím předem. Na lekci přicházejte v tichosti, v pohodlném oblečení, bez parfémů. S sebou vezměte jógamatku a deku, přezůvky nebo teplé ponožky (především v zimním období). Ostatní pomůcky jsou k dispozici.


Organizační poznámky

Přihlásíte-li se do kurzu jógy, můžete si vyzkoušet 1-2 lekce za jednorázovou platbu. Platbu kurzů prosím proveďte osobně na první lekci nebo na účet 670100-2210932171/6210, do poznámky uveďte své jméno. Pokud se lekce nemůžete zúčastnit, je možná náhrada v jakémkoliv jiném kurzu v průběhu celého pololetí. V případě ukončení kurzu mě prosím kontaktujte.

Jóga pro ženy 1

Na kurz se můžete přihlásit odesláním přihlášky, telefonicky nebo emailem.

Přihláška
Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více