Pravidelné soboty

Dva na sebe navazující a vzájemně se prolínající cykly jógové praxe vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Každý z účastníků si v průběhu daného cyklu může pořídit vlastní krátký (1-2 minuty) videozáznam sestavy pro vlastní domácí praxi.

První cyklus, je věnován našim koncovkám, jaký potenciál mají naše ruce a chodidla (uzemnění, ukotvení, nesoucí tvořivý aspekt....).
Druhý cyklus bude zaměřen na naši páteř, na její nosnost, pružnost, možnosti pohybu.....
V každém dopoledním cyklu se dotkneme relaxačních technik, které vyústí v závěrečném cyklu v techniku zvanou jóga nidra, (nidra "spánek").

Zamyšlení:
Dnešní jóga je jógou zcela odlišnou od té původní, meditativní jógy, praktikované muži v pozicích sedu. Dnes má jóga tisíce podob. Svět se mění. Mění se hodnoty, životní naplnění. Mění se i formy. Měníme se my. To, co zůstává je původní a základní. Je to přátelství, společný čas, ve kterém se vzájemně učíme a tvoříme spolu. To je dnešní jóga, celý náš život, meditace v každém okamžiku.

Typ kuzu: Jednorázový
Zahájení: 27.11.2021, 22.1.2022
Cena: 1200,- Kč
Den a čas: Sobota 8.30 - 12.30
Kurz vede: Romana Koubová


Praktická doporučení

Přicházejte prosím alespoň 10 minut před zahájením kurzu. Pokud se zpozdíte a kurz byl již zahájen, vstupujte prosím tiše. Při vstupu do prostoru Duhové medicíny vypněte vaše mobilní telefony. Máte-li nějaké zdravotní problémy, omezení, upozorněte mě prosím předem. Na lekci přicházejte v tichosti, v pohodlném oblečení. S sebou vezměte jógamatku a deku, přezůvky nebo teplé ponožky (především v zimním období). Ostatní pomůcky jsou k dispozici.


Organizační poznámky

Platbu kurzu (tři na sebe navazující soboty) proveďte prosím na níže uvedený účet 670100-2210932171/6210 nejpozději do 20.10. 2021. Pokud se kurzu nebudete moci zúčastnit, bude vám odpovídající částka dle domluvy převedena na jiný kurz. Děkuji za pochopení.

Pravidelné soboty

Na kurz se můžete přihlásit odesláním přihlášky, telefonicky nebo emailem.

Přihláška
Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více