Jarní soboty s jógou v Duhové medicíně

Pro všechny z vás, kteří se chcete ponořit do souvislostí ásanové praxe (nastavení pozic s lehkostí a plynulostí), pránájámy (dechové techniky), meditací a jemných technik pro podporu toku energií v jednotlivých energetických centrech.

Celý blok bude veden s velmi citlivým přístupem ke každému z vás. Budeme se dotýkat aktuálních témat (práce s myslí, dechem, mé dary a potenciál, jaká je má cesta ke zdraví......). Témata budeme sdílet pohybem, dechem i klidnou myslí. Podle potřeb každého z vás si vytvoříme i dostatečný prostor pro sdílení.
Investice tří plných hodin jógy vám umožní dotyk naprostého přeladění mysli a navození tak potřebného klidu. Dostanete se do jiného vibračního pole, které vám umožní dívat se na situace kolem vás s větším nadhledem.
Funkční je to do té doby. než se opět přeladíte do zajetých kolejí. Vše je v souvislostech s vaším životním naladěním, postojem, zkušeností s meditačními technikami a kolik času denně věnujete jógové praxi.

Sobotní setkání jsou vhodná pro začátečníky i pokročilé cvičence.
Pracujeme v malé skupince s velmi citlivým a individuálním přístupem.

Typ kuzu: Jednorázový
Zahájení: 17.2., 16.3., 20.4. 2024
Cena: 600 Kč (tři setkání 1600Kč)
Den a čas: Sobota 8.30 - 11.30
Kurz vede: Romana Koubová


Praktická doporučení

Na kurz přicházejte v pohodlném oblečení alespoň 10 minut před zahájením. Pokud se zpozdíte a kurz byl již zahájen, vstupujte tiše. Pokud máte zdravotní omezení, upozorněte lektorku prosím předem. S sebou vezměte jógamatku a deku.


Organizační poznámky

Rezervaci proveďte prosím přes přihláškový formulář, na tel. čísle 723 568 465 nebo na emailové adrese r.koubova@seznam.cz. Platbu prosím zasílejte na číslo účtu 670100-2210932171/6210 (do zprávy pro příjemce uveďte název kurzu a Vaše jméno). Platba je možná i na místě.

Jarní soboty s jógou v Duhové medicíně

Na kurz se můžete přihlásit odesláním přihlášky, telefonicky nebo emailem.

Přihláška
Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více