Ranní jóga

Lekce ranní jógy je vedena v duchu Pataňdžáliho jógové stezky. Je určena pro pokročilejší cvičence.
Všechny stupně se navzájem prolínají, ovlivňují, navazují na sebe. Stejně jako náš pohyb, nádech, výdech, zádrž dechu,
naše myšlenky, náš vnitřní svět ......Jedno ovlivňuje druhé. Vše vytváří dokonalou souhru, vše má svůj
smysl. Tyto pocity můžeme zažívat v každé lekci, v každé životní situaci, uvědomovat si, kým skutečně jsme.
Jsme si učiteli, kteří díky své otevřenosti, toleranci a upřímnosti sami k sobě dokáží totéž zažívat a projevovat i k ostatním.
.

Typ kuzu: Pravidelný
Zahájení: 2.2.2023
Ukončení: 15.6.2023
Cena: 3400 Kč
Den a čas: Čtvrtek 8.00 - 9.30
Kurz vede: Romana Koubová


Praktická doporučení

Přicházejte prosím alespoň 10 minut před zahájením lekce. Pokud se zpozdíte a lekce již běží, vstupujte tiše. Při vstupu do prostoru Duhové medicíny vždy vypněte vaše mobilní telefony. Máte-li nějaké zdravotní omezení, upozorněte nás prosím předem. Na lekci přicházejte v tichosti, v pohodlném oblečení, bez parfémů. S sebou vezměte jógamatku a deku, přezůvky nebo teplé ponožky (především v zimním období). Ostatní pomůcky jsou k dispozici.


Organizační poznámky

Přihlásíte-li se do kurzu jógy, můžete si vyzkoušet 1-2 lekce za jednorázovou platbu. Platbu kurzů prosím proveďte osobně na první lekci nebo na účet 670100-2210932171/6210, do poznámky uveďte své jméno. Pokud se lekce nemůžete zúčastnit, je možná náhrada v jakémkoliv jiném kurzu v průběhu celého pololetí. V případě ukončení kurzu mě prosím kontaktujte.

Ranní jóga

Na kurz se můžete přihlásit odesláním přihlášky, telefonicky nebo emailem.

Přihláška
Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více